info@beautysystem.pl  infolinia 880 321 321
  Rejestracja     Logowanie

O nas

Profesjonalizm, rzetelność, zadowolenie klientów. Możesz nam zaufać, ponieważ te trzy wartości są podstawą naszej firmy. Serdecznie zapraszamy Cie do odwiedzenia naszej siedziby we Wrocławiu.

Pragniesz zwiększysz jakość usług w Swoim Salonie?
Poprawić jego wystrój estetycznie wyglądającymi i niezawodnymi urządzeniami?
Bardzo dobrze wiesz jak ważne jest to, by zrobić wrażenie na kliencie. Oczarować go swoim profesjonalizmem. My pragniemy Ci w tym pomóc. W swojej ofercie mamy urządzenia niezbędne dla kosmetyczek, kosmetologów, ekspertów wellness, masażystów, fizjoterapeutów czy lekarzy.

Najwyższy standard z zachowaniem najniższych cen.
Współpracujemy z producentami sprzętów kosmetycznych z całego świata.
W swojej ofercie mamy wszystko czego potrzebujesz. Od jednofunkcyjnych urządzeń kosmetycznych, po wielofunkcyjne kombajny. Fotele kosmetyczne, fotele do pedicure, łóżka do masażu, stoliki do manicure, wyposażenie poczekalni- to tylko część naszego asortymentu.
Wszystkie produkty posiadają certyfikaty CE i nie ma jakichkolwiek przeciwwskazań do stosowania ich w medycynie czy terapiach. Prowadzimy szkolenia, po których ukończeniu wydajemy certyfikaty imienne, a także zapewniamy kompleksową obsługę od pierwszego kontaktu po stałą opiekę po zakupie.

Sukces i coraz większa popularność BeautySystem oparta jest na tradycyjnych wartościach, takich jak niezawodność, solidność, uprzejmość i terminowość. Oprócz Internetu prowadzimy także inne formy dystrybucji naszych produktów. Nie jesteśmy typowym sklepem on-line. Nie ukrywamy się przed klientem. Zawsze jesteśmy gotowi ugościć go osobiście i co najważniejsze w miłej atmosferze.
Możesz nam zaufać. Twoi zadowoleni klienci są dla nas tak ważni, gdyż wydają pozytywną opinię także i o nas.